O týmuVlasta Chrstošová


Jsem obyčejná pohodová holka, která se ráda směje a má plnou hlavu představ, snů a plánů. Moc ráda cestuji, kam to jen jde, ale přeci jen vysněnou zemí je Japonsko. Čtení mi není cizí, a pokud znáte nějakou pověst nebo záhadu – sem s ní!


Vojtěch Burian

Mé srdce patří všem mým kamarádům, kteří pro mě představují radost ze života, také jsem milovník týmových sportů, zejména kopané, kávy, hudby a takto bych mohl jmenovat až do nekonečna. Mojí denní náplní, kromě kamarádů, je hraní na kytaru <3 a počítačové hry. Co se týče vlastností, dalo by se říci, že jsem občas až tragicky líný člověk, který však dokáže lidem okolo vždy vytvořit úsměv na tváři (někdo říká, že působím jako svůj jmenovec, se kterým sdílím i iniciály).Sir Alerris


Věnuji se kreslení, sarkasmu, prokrastinaci, a hádání se s lidmi po internetu. Poslouchám metal, ragtime a jednou za čas Alexandrovce. Sleduji kreslené seriály jako například South Park, Rick & Morty nebo Gravity Falls.Kristýna Švecová


Jsem obyčejná milovnice historie a vše kolem ní. Pokud mě nenajdete v přírodě s fotoaparátem v ruce, budu nejspíš schovaná v nejzazším koutě místnosti s nosem zabořeným v nějaké knize. Nepohrdnu ale ani dobrým filmem nebo seriálem. Ráda si poslechnu kvalitní hudbu a poslední dobou jsem si oblíbila také cestování. Černý humor mě vždy bezpečně pobaví.
Jana Tláskalová (JanaT)


Sen, stát se učitelkou, se mi splnil. Co víc si přát, než pilné žáky, kterým nechybí tvůrčí energie a
smysl pro humor. Mým koníčkem je rodina, hudba, náš pěvecký sbor Canto, literatura, historie, cestování a zahrada. Ráda dělám radost nejen svým blízkým.


Irena Zábranská
Jsem pohodová holka, která občas ráda něco napíše. Mezi mé zájmy patří stolní tenis, badminton, turistika, gaučing a samozřejmě můj nejmilejší hudební nástroj, klavír. V létě mě najdete na koupáku ve Volyni a v zimě se budu pohybovat v blízkosti sjezdovek, a když budu mít v ruce nějakou tu sladkost, možná se podělím.


Kateřina Mrázová

Jak by řekli moji kamarádi, jsem usměvavý člověk, který se nerad rozčiluje. Užívám si života a žiju naplno. Nejradši se věnuji hře na kytaru, ale hlavně rodině a svým kamarádům. Jsem člověk, kterému sport nesedí, ale i tak pro sebe někdy něco udělám. Kromě hudby a jídla mám ráda také cestování a mou vysněnou zemí je Francie.


František Daněk
Jsem sympatický, pohledný mladík, který rád tráví čas s rodinou a přáteli. Mezi mé záliby patří jídlo, hezké dívky, sledování seriálů, sport a mnoho dalších činností. Ve škole mě baví třeba fyzika, zato jazyky mě nebaví vůbec. Beru svět s humorem a snažím se bavit lidi kolem sebe.


Anežka Blažejová
Ve svém volném čase se nejvíce věnuji sledování seriálů, filmů, poslouchání muziky, čtení a kreslení. Pravidelně se scházíme s kapelou na zkouškách a koncertech. Také nepohrdnu dobrým jídlem. Mám radši zvířata než lidi.

Adam Rod
Jsem vlastně normální mládenec. Musím poznamenat, že sympatický, nabitý životním optimismem. Od ostatních se odlišuji láskou k hudbě minulého století (Michal David, Václav Neckář,...). Mezi mé oblíbené předměty řadím němčinu a nebaví mě společenské vědy. Kromě hudby se věnuji převážně dvoření osobám opačného pohlaví.

Anežka Valentová
Jsem malá holka s velkými sny. Mojí největší vášní, kromě knih, hudby a tance, je jízda na motorce a hra na příčnou flétnu. Svůj volný čas trávím s přáteli a rodinou, snažím se brát život pozitivně a s úsměvem. Mým největším snem je navštívit Island a Sydney.