O týmu

Zdeňka Zámečníková

C:\Users\Zdeňka\Desktop\IMG_20180929_125445.jpg


Jsem optimista a snílek. Odmalička jsem chtěla být učitelkou a zatím si za tím stojím. Ráda si přečtu dobrou knihu, v poslední době jsem opustila milostné romány a vrhla se na thrillery a detektivky. Nejsem žádný sportovec, sem tam kolo, sem tam plavání, teď mě chytla jóga. Ráda chodím, když se mi do cesty připlete rozhledna i přístupná věž, neváhám a stoupám vzhůru. Jako malá jsem nesnášela práci na zahradě, ale teď se v zemi hrabu docela ráda. Baví mě vytvářet různé dekorace, šiju patchwork, pletu šály i košíky z pedigu, korálkuju. Mým snem je procestoval severské země a ještě se párkrát podívat do Švýcarska. Nesnáším lidi, co neumí parkovat, přetvářku a falešné úsměvy. Strašně nerada žehlím. 

Jana Tláskalová (JanaT)
Sen, stát se učitelkou, se mi splnil. Co víc si přát, než pilné žáky, kterým nechybí tvůrčí energie a smysl pro humor. Mým koníčkem je rodina, hudba, náš pěvecký sbor Canto, literatura, historie, cestování a zahrada. Ráda dělám radost nejen svým blízkým.
Kateřina Mrázová


Jak by řekli moji kamarádi, jsem usměvavý člověk, který se nerad rozčiluje. Užívám si života a žiju naplno. Nejradši se věnuji hře na kytaru, ale hlavně rodině a svým kamarádům. Jsem člověk, kterému sport nesedí, ale i tak pro sebe někdy něco udělám. Kromě hudby a jídla mám ráda také cestování a mou vysněnou zemí je Francie.František DaněkJsem sympatický, pohledný mladík, který rád tráví čas s rodinou a přáteli. Mezi mé záliby patří jídlo, hezké dívky, sledování seriálů, sport a mnoho dalších činností. Ve škole mě baví třeba fyzika, zato jazyky mě nebaví vůbec. Beru svět s humorem a snažím se bavit lidi kolem sebe.Anežka Blažejová


Ve svém volném čase se nejvíce věnuji sledování seriálů, filmů, poslouchání muziky, čtení a kreslení. Pravidelně se scházíme s kapelou na zkouškách a koncertech. Také nepohrdnu dobrým jídlem. Mám radši zvířata než lidi.


 Adam Rod


Jsem vlastně normální mládenec. Musím poznamenat, že sympatický, nabitý životním optimismem. Od ostatních se odlišuji láskou k hudbě minulého století (Michal David, Václav Neckář,...). Mezi mé oblíbené předměty řadím němčinu a nebaví mě společenské vědy. Kromě hudby se věnuji převážně dvoření osobám opačného pohlaví.


 Anežka Valentová


Jsem malá holka s velkými sny. Mojí největší vášní, kromě knih, hudby a tance, je jízda na motorce a hra na příčnou flétnu. Svůj volný čas trávím s přáteli a rodinou, snažím se brát život pozitivně a s úsměvem. Mým největším snem je navštívit Island a Sydney.Vendula BartůškováJak říkají moji přátelé a rodina: ,,jsem tak trochu blázen". Jsem velmi puntičkářská, impulzivní a temperamentní. Věnuji se převážně hře na housle, zpěvu, hraní divadla, čtení, učení jazyků, cvičení, hře fotbalu, psaní písniček a divadelních her. Miluji humor, umění a sport. poslouchám rap a pop. Jsem životní optimistka, která miluje adrenalin a žije život naplno. Mým největším snem je stát se herečkou (mým vzorem je Zdena Studenková)

Eliška Rojíková


Ano, někteří lidé si myslí, že jsem divná. Miluji filmy od Marvelu, ale také spoustu jiných např. Sebevražedný oddíl. Baví mě kreslení, gymnastika, koně a všechen možný sport. Moje nejoblíbenější animované postavu jsou: Ben Drowned, Jason the Toymaker, Ticci Tobby a Laughing Jack. Miluju creepy pastu. Nejradši mám zelenou a modrou pastu.

Patricie Bialková (Páťa)
Jsem tichá, méně průbojná, tak trochu introvert. Miluji kreslení a ráda poslouchám hudbu. K mým oblíbeným filmovým žánrům patří horory, ale nepohrdnu starší dobrou českou komedií. Zbožnuji jídlo, ale můj zdravotní stav mi ,,závislost" na něm kazí. Mým snem je vytvořit pořádný komix a podívat se do Paříže.
Karolína KolafováBaví mě kreslení a všelijaké ostatní tvoření. Ve svém volném čase se věnuji sportům, nebo hraji na ukulele. Mým snem je podívat se na fjordy, kde bych chtěla strávit dovolenou. Miluji cestování. Nerada se s někým hádám a občas jsem pesimistická, ale jinak se velmi ráda směji s kamarády a rodinou. Také ráda čtu a ve škole mě nejvíce baví dějepis a výtvarka.

Tereza Venclíková


Baví mě hra na ukulele, kreslení. Ráda cvičím gymnastiku a hraji volejbal. Ve škole mě baví tělocvik a dějepis.

Tereza Šlajsová


Jsem přátelská a kreativní holka, která miluje zvířata. Mými koníčky je kreslení, gymnastika, hraní na ukulele a focení.