[Otvírák] Vítejte v roce 2018

Tak už máme leden. Doufám, že jste vánoční prázdniny ve zdraví přežili a posilněni bramborovým salátem a cukrovím jste se dočkali roku 2018, ve kterém vás vítám a do kterého vám přeji mnoho štěstí. Jak už jsem ale zmínila, je tady první měsíc roku. Jestlipak víte, co se nám blíží? Správně, pololetní vysvědčení už klepe na dveře. Jestli jste se teď zhrozili nad tím, kolik známek ještě musíte "vytáhnout", neklesejte na mysli a pojďte se se mnou podívat, co nás tento měsíc čeká a nemine.
www.google.cz

PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY
Ač se to nezdá, první kola přijímacích zkoušek jsou zde. Tentokrát se ale "zapotí" zájemci o studium na oboru gymnázia se sportovní přípravou. Talentové přijímací zkoušky proběhnou 4.1. a 5.1., ve čtvrtek a v pátek, v učebně 27A a v tělocvičně. Nu, co dodat. Snad abychom našim potenciálním budoucím spolužákům přáli mnoho štěstí a co nejméně nervozity.
www.google.cz
www.google.cz
PREZENTACE
V úterý 16.1. proběhne o velké přestávce prezentace zdravotně sociální fakulty JČU České Budějovice. Událost se bude týkat především zájemců za 3. a 4. ročníků vyššího gymnázia, kteří se v danou hodinu dostaví do učebny 27A.
www.google.cz
ÚLOVEK MĚSÍCE (PROSINEC)
Vítězem se stává...Irena Zábranská (3.A)


Na závěr bych jménem celé redakce ráda vyhlásila fotosoutěž na měsíc leden. Opět tak můžete posílat své "fotoúlovky" na email casakgool@gmail.com, a to do 31.1. Na konci měsíce pak vybereme vítěze, který dostane sladkou odměnu.
Těšíme se na vaše příspěvky a přejeme mnoho štěstí! 

Komentáře