Časopis roku aneb Jak bych ohodnotila naše hodnocení

Už po několikáté GOOL poměřil své kvality s ostatními časopisy v republice. Tedy chtěl poměřit. Najít náš časopis se pro hodnotitele ukázalo jako nemožné, takže místo toho hodnotil články na stránkách školy.Současné stránky školy vypadají takto. Kde byste na nich hledali školní časopis GOOL?


Říkáte, že pod odkazem s názvem GOOL? Chyba. Podle organizátorů soutěže tvoří náš časopis články vpravo.
Takže jsem se z hodnocení například dozvěděla, že...

...po příchodu na web není patrné, že se jedná o školní magazín. Hmm, nebude to třeba tím, že to NENÍ školní magazín, ale pouze stránky školy?

...v textech se vyskytují dvojité mezery. Upřímně řečeno nechápu, jak si někdo může všimnout dvojité mezery, ale zároveň přehlédnout několikanásobně větší odkaz s názvem časopisu, který má hodnotit.

...články jsou psané stylem připomínající policejní protokol. Což je ovšem dobrá zpráva pro učitele, kteří je většinou píší. Až vás přestane bavit učení, vždycky můžete jít na policii psát protokoly. Podle "odborné komise" máte talent.

A ano, abych nezapomněla. Na otázku, proč k tomu došlo, jsme dostali jednoduché vysvětlení. Komise nehodnotila časopisy v PDF. Ovšem, kde nalezli náš časopis v PDF, je mi opravdu záhadou.

Komentáře